2

מבוגרים : 2 + ילדים: 0

חדרים: 1

חדר #1

הוספת חדר
מבוגרים : 2
ילדים: 0
נא להזין גיל ילדים
 קוד קופון  

אולמות אירועים

אולם אירועים במלון סטאי

אולמות כנסים ואירועים בסטאי כנרת

אולמות וחדרי ישיבות לכל מטרה

מלון סטאי כנרת מזמין אתכם ליהנות מחדרי ישיבות ואולם אירועים בלוקיישן מושלם, מול נוף עוצר נשימה וטבע ירוק.
אצלנו תוכלו לערוך כנסים עסקיים, אירועי קד"מ, מסיבות חברה, ערבי השקה וישיבות הנהלה של עד 120 אורחים באווירה שלווה, רגועה ויוצאת דופן על שפת הכנרת. כל אחד מהאולמות במלון סטאי כנרת יכול להפוך בקלות לחדר ישיבות יוקרתי, וניתן להוסיף גם את החוויה הקולינרית שמציע שף המלון, וליהנות מארוחות בהגשה אישית או בופה בהתאם לסידורי הישיבה.

אירוח כנסים

אולם לימון: אולם לימון הוא הגדול מבין אולמות המלון, ומתאים במיוחד לאירועים פרטיים או עסקיים גדולים דוגמת הרצאות מול קהל גדול, מסיבות חברה ועוד. ניתן לארח בו עד 120 אורחים בישיבת תיאטרון, או עד 60 איש בישיבה סביב שולחנות.

אולם כנסים במלון סטאי כנרת
חדר ישיבות במלון סטאי כנרת

אירוח כנסים עסקיים

אולם כורסי: אולם כורסי הוא חלל מודולרי הניתן לחלוקה עם אולם בשן הסמוך בעזרת קיר חוצץ. האולם מתאים לאירוח כנסים ואירועים בעלי אופי עסקי, וניתן לארח בו עד 80 איש בישיבת תיאטרון או עד 30 איש בישיבה סביב שולחנות.

אירועים מיוחדים

אולם בשן: זהו האולם הקטן מבין השלושה, המשמש גם כבית הכנסת של מלון סטאי כנרת. אורכו 11 מטר, רוחבו 12 מטר וגובהו כ-2.8 מטר, כך שהוא מתאים לאירועים פרטיים קטנים וניתן לארח בו עד 30 אורחים בישיבת תיאטרון או סביב שולחנות.

אולם כנסים במלון סטאי כנרת
לכל מלונות סטאי

              סטאי תל אביב 

              סטאי כנרת 

              סטאי מיאמי 

מדיניות פרטיות וקובצי Cookie

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.