2

מבוגרים : 2 + ילדים: 0

חדרים: 1

חדר #1

הוספת חדר
מבוגרים : 2
ילדים: 0
נא להזין גיל ילדים
 קוד קופון  

כנרת

חוויה מקומית

גלו את כנרת והסביבה

תראו איזה טבע מרהיב מסביב! הנופים המדהימים של הרי הגולן והכנרת עושים חשק להזיז את הרגליים (או את הרכב), לטייל ולנשום אוויר פסגות, לשטוף את העיניים עם פריחות משגעות, ולבקר באתרים היסטוריים ובשמורות טבע. איפה תטיילו היום? אספנו לכם כמה רעיונות לחוויות.
באניאס
שמורת טבע בניאס – מפל הבניאס
(צפון רמת הגולן)
נהר הירדן
פארק הירדן
מרכז הגולן
תמונת נחל
שמורת הטבע מג'רסה
דרום הגולן
הר בנטל
הר בנטל
צפון הגולן
שמורת טבע גמלא
שמורת טבע גמלא
מרכז הגולן
Nahal-Meshushim-Nature-Reserve
שמורת טבע נחל המשושים
מרכז הגולן
נמרוד מבצר גן לאומי
גן לאומי מבצר נמרוד
צפון הגולן
הצג מקומות
באניאס
שמורת טבע בניאס – מפל הבניאס
(צפון רמת הגולן)

מפל הבניאס מצטיין בעוצמת הזרימה החזקה ביותר בישראל – הוא צונח בעוצמה וברעש אדירים מגובה של כ-10 מטר לבריכה יפהפייה מוקפת בצמחייה. אפשר להשקיף על המפל (ולהירטב מהמים) ממרפסת העץ המסודרת. שאון המים הזורמים והמראה המרהיב הופכים את החוויה למהנה במיוחד. המסלול מעגלי, מתאים לכל המשפחה ולכל עונות השנה. פתוח בשבת.

נהר הירדן
פארק הירדן
מרכז הגולן
פארק הירדן משתרע של שטח של כ-1,000 דונם בפינה הצפונית של הכינרת, באחד האפיקים הראשיים של הירדן. הפארק מציע טבע קסום עם סיורים עצמאיים, מסלולי הליכה נוחים לאורך פלגי הירדן בצל עצי ערבה, צמחיית מים וקנה מצוי. המסלולים נגישים, מתאימים לכל המשפחה ופתוחים גם לחיות מחמד. פתוח 24/7 בחודשים מרץ-אוקטובר.
תמונת נחל
שמורת הטבע מג'רסה
דרום הגולן
שמורת טבע זו היא נקודת מפגש המנקזת אל הדלתא שנוצרה בה כמה מנחלי הגולן בדרכם לכינרת. המפגש המרשים בין המדרונות התלולים הגולשים אל הדלתא והמים הזורמים, הופכים את השמורה לאוצר טבע המשמר רצף בתי גידול ושלל בעלי חיים. השמורה מתאימה לטיולים בימי הקיץ הלוהטים, ובחורף מציעה תפאורה מרהיבה בזכות זרימות חזקות שרק החורף יודע לחולל. המסלול מעגלי, מתאים לילדים וכולל שביל מונגש.
הר בנטל
הר בנטל
צפון הגולן
הר געש הבנוי טוף ובזלת ומתנשא לגובה של 1,165 מטרים מעל פני הים. ההר הוא חלק מקו תילי הגעש של הגולן – שרשרת הרי געש הפרושים לאורך הגבול בין ישראל לסוריה. בתקופת ההתפרצויות הגעשיות בגולן, נסתם לוע הר הגעש והלבה הגועשת פרצה פתח יציאה – במקום מראש ההר, במדרון המערבי של ההר. המסלול מתאים לכל עונות השנה, מותאם לקבוצות ולמשפחות וכולל תצפית.
שמורת טבע גמלא
שמורת טבע גמלא
מרכז הגולן
שילוב נדיר של טבע ונוף עם סיפור אנושי היסטורי מרתק. המצפור צופה אל מושבת קינון של עופות דורסים, ובמרחק הליכה ממנו, בראש קניוני הנחלים המרשימים – ממתינים לכם שרידיה של העיר העתיקה גמלא, המספרים את סיפור גבורתה של העיר ושרידי בית הכנסת הקדום ביותר בעולם. השמורה מציעה מסלול מעגלי המתאים לטיול משפחות עם תינוקות בעגלה ונגיש לאנשים עם מוגבלויות.
Nahal-Meshushim-Nature-Reserve
שמורת טבע נחל המשושים
מרכז הגולן
בנחל המשושים שבשמורת הטבע יער יהודייה תיהנו מנופי בזלת מרהיבים של קניונים עמוקים, ובהם בריכות ומפלים שוצפים, תופעות גאולוגיות מרתקות ומרחבי אחו פורחים. גולת הכותרת של השמורה היא בריכת מים מופלאה המוקפת משושי בזלת מרשימים. לבחירתכם מגוון מסלולי הליכה דוגמת מסלול מעגלי, מסלול עם מים ומסלול נגיש לאנשים עם מוגבלויות.
נמרוד מבצר גן לאומי
גן לאומי מבצר נמרוד
צפון הגולן
מבצר נמרוד השוכן למרגלות החרמון, הוא המבצר הגדול ביותר שנותר בישראל מימי הביניים. הוא בנוי בגובה של כ-760 מטר, מוקף במצוקים תלולים, וחולש על אחת הנקודות האסטרטגיות ביותר בדרך שהובילה מעמק החולה והגולן לעבר סוריה. נופי הצפון הנפלאים נשקפים מכל מגדל במבצר.
×

Geocoding Error Occured.

Tried to Geocode:

Error Type:

Please be sure to follow the tutorial on how to setup the Google APIs required for the Advanced Google Map Widget.

Google Map API Key Tutorial
לכל מלונות סטאי

              סטאי תל אביב 

              סטאי כנרת 

              סטאי מיאמי 

מדיניות פרטיות וקובצי Cookie

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.