2

מבוגרים : 2 + ילדים: 0

חדרים: 1

חדר #1

הוספת חדר
מבוגרים : 2
ילדים: 0
נא להזין גיל ילדים
 קוד קופון 

אולמות אירועים

אולמות כנסים ואירועים בסטאי תל אביב

אולמות וחדרי ישיבות לכל מטרה

מלון היוקרה סטאי תל אביב הוא מקום מושלם לאירוח כנסים, מפגשים עסקיים ואירועים פרטיים באווירה מיוחדת. בארבעת אולמות הכנסים והאירועים של המלון תוכלו לקיים ועידות וישיבות הנהלה, חגיגות משפחתיות, אירועי קד"מ, ימי עיון, כנסים עסקיים ואירועים מיוחדים. כל האולמות מרווחים, מעוצבים ומציעים מגוון אפשרויות מפגש בתנאים הנוחים, המתקדמים והמקצועיים ביותר לכל מטרה.

אירוח כנסים

אולם הדרים: האולם המרכזי והגדול בין אולמות המלון המתאים לאירוח של עד 120 איש. כאולם ייעודי לכנסים הוא מצויד במולטימדיה מתקדמת הכוללת מסך פנורמי יורד מהתקרה ומקרן ווידאו באיכות מעולה.

ניתן לקבל את האולם בסידורי ישיבה מגוונים – סביב שולחנות ארוכים ורחבים, בסגנון תיאטרון (חצי גורן), או בכל סידור אחר שיתאים לאופי האירוע.

מפגשים עסקיים

שלושת חדרי הישיבות היפהפיים של מלון סטאי תל אביב מציעים מקום מושלם למפגשים עסקיים באווירה מיוחדת.

החללים אידיאליים לישיבות, סמינרים, ואירועים אינטימיים, כשהגדול שבהם מיועד לארח עד 30 איש. הישיבה מתבצעת סביב שולחן או בסגנון תיאטרון (חצי גורן), ובכולם תמצאו עזרים טכניים מתקדמים דוגמת מסך טלוויזיה שטוח, אינטרנט אלחוטי מהיר וציוד אורקולי – מערכת שמע ווידאו, מיקרופון, פודיום, לוח מחיק, תאורת אווירה ועוד.

חדרי הישיבות מושכרים לחצי יום (8:00 – 13:00) או ליום שלם (8:00 – 17:00). המחיר נקבע בהתאם למספר האורחים ולתפריט הכיבוד של סטאי תל אביב הכולל קפה ותה, ארוחת בוקר, ארוחת צוהריים וכל שילוב אחר ביניהן. את הארוחות ניתן לקבל בהגשת מזנון או בהגשה אישית, וקיימת גם אפשרות לארוחה במסעדת המלון המרשימה שבקומת הלובי.

אירועים מיוחדים

יש לכם אירוע מיוחד שאתם רוצים לחגוג עם חברים ומשפחה? בואו לחגוג אותו באולם האירועים של מלון סטאי תל אביב, הממוקם באזור היפהפה של יפו העתיקה. ניתן לערוך אירועים בשעות הערב החל מהשעה 18:00, ולרשותכם עומד גם בית כנסת קטן באווירה נעימה.
לכל מלונות סטאי

              סטאי תל אביב 

              סטאי כנרת 

              סטאי מיאמי 

מדיניות פרטיות וקובצי Cookie

האתר משתמש בעוגיות (cookies) על מנת לסייע בניווט, ניתוח השימוש באתר ולסיוע בקידום השיווק. שימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בעוגיות מדיניות פרטיות.